Ma armun igasse kaadrisse.

 

 

Meeldiv kohtuda! Mina olen Julia, perefotograaf Tallinnast. Fotograafia suunas olen terve oma elu liikunud, kuid ei suutnud kuidagi ennast 100% pühendada sellele ja viivitasin viimse hetkeni kuni miski muutus minu sees. Ma läbisin mitmeid kursuseid ja täiendan end pidevalt nii master-klassidega kui online kursustega.  Siin tahaks rääkida enda nägemusest ja millist pilti mina loon.

 

Ma armastan lihtsat ja ehedat fotograafiat, sellist mis annab edasi antud hetke ja on täidetud emotsioonidega. Ma jumaldan pildistada klientide kodus. Te küsite miks kodus? Miks mitte ilusas stuudios? Sest kodu on teie hingepeegel, need on need pildid, mida te vaatate soojusega, meenutate kuidas kleepisite vana tapeeti seina, kuidas vaatasite filmi selle sama diivani peal, mis pildile jäänud kui kõige noorem pereliige ei olnud veel aastanegi. Teie kodus on - teie sisustus, teie asjad, teie atmosfäär ja mitte kuskil mujal ei tule sellist pilti nagu teil kodus. Iga kodu on erinev! Ja ei ole olemas minu jaoks probleemset olukorda (nt : kodus pime,  pole ilus kodu, kodus remont). Ma pildistasin kodus ka talvel kui oli pilvine ilm ning kui kodus oli remont pooleli.

 

Muidugi ei ole ka jalutuskäigud välistatud, looduses on nii palju iseloomu, mis kandub edasi piltidele. Sellel on oma emotsioon ja atmosfäär. Imelised maastikud annavad piltidele sügavust, et neid tahaks vaatama jäädagi.

 

Ma olen alati õnnelik teie ideede üle, alati nõus kuulama ja aitama neid realiseerida. Üheskoos saame täiendada teie perealbumit!

 

 

 

 

Võtke minuga ühendust -

 

MINU TÖÖD INSTAGRAMIS